Vážení obchodní partneri,

 

 predstavujeme Vám spoločnosť BEVEX - BANSKÝ VÝSKUM, spol. s r. o. Prievidza s bohatými tradíciami a skúsenosťami. Sme stredne veľká spoločnosť s priemerným počtom 60 zamestnancov. Naša firma má 55-ročnú tradíciu. Naša ponuka zahŕňa vývoj, výrobu, služby a obchod v oblasti banskej závesnej dopravy. Vieme ponúknuť aj stroje a zariadenia, na základe potrieb a požiadaviek zákazníka.

 Špecializujeme sa na systém závesnej banskej dopravy, kde máme 45-ročné skúsenosti. Prvú závesnú banskú lokomotívu uviedla firma na trh v roku 1968, ako prvá v bývalom východnom bloku. Do roku 1996 boli všetky závesné banské lokomotívy v bývalom východnom bloku vyrobené na základe našej konštrukcie, keďže sme boli výskumným pracoviskom uhoľných baní v Československu. 

 Od roku 1993 je naša firma zameraná na export, za čo sme v minulosti dostali ocenenie „Najlepší exportér roku 1997 SR” a „Najlepší exportér roka 2001”. Závesnej banskej lokomotíve LZH-60.D.0 BEVEX bolo udelené ocenenie „Cena veľtrhu” na medzinárodnom veľtrhu v Nitre v roku 1998. Lokomotíva BEVEX 80R získala cenu „Gran Pri“ na výstave v Novokuznetsku v roku 2011.

 Dlhoročné skúsenosti, odborná zdatnosť našich konštruktérov a skúsenosti v oblasti výroby a služieb, nám umožňujú predložiť Vám ponuku banských strojov a zariadení na vysokej úrovni so zaručenou kvalitou a spoľahlivosťou. Ponúkané produkty sú výsledkom nášho vývoja, skúseností, súčasných poznatkov techniky a stáleho kontaktu s odberateľom, a rešpektovaním jeho požiadaviek.

 Samozrejmosťou je, že zabezpečujeme záručný a pozáručný servis, výrobu náhradných dielov, stredné a generálne opravy, školenia a poradenstvo.

 Všetky produkty závesnej dopravy pred odoslaním odberateľovi testujeme na vlastnej skúšobnej závesnej dráhe.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
 

V našej spoločnosti je zavedený a udržiavaný systém riadenia kvality podľa certifikátu ISO 9001:2008, ktorý je vydaný firmou BUREAU VERITAS. Vlastníme aj certifikát o zabezpečení kvality pri výrobe výrobkov do prostredia s nebezpečenstvom výbuchu. Pre závesnú banskú lokomotívu a motor je to certifikát OBAC 11 ATEQ 003 a pre elektrické zariadenia je to FTZÚ 07 ATEXQ 010.

 Dbáme na to, aby naše produkty poskytovali primeraný pomer ceny a úžitkových vlastností.

  Naše zariadenia pracujú hlavne v baniach Poľska a Ruska. Za posledné roky sme do Poľska exportovali 39 a do Ruska 18 závesných banských lokomotív.

 Veríme, že Vás naša ponuka moderných špičkových zariadení osloví a splní Vaše očakávania.